salon łazienek Rybnik
Wnętrza

Nowoczesne wyposażenie łazienkowe nie musi być drogie. Co kupić bez przepłacania?

Wyposażenie łazienki bardzo często kojarzy się jako spory wydatek. Jednak stylowe, nowoczesne artykuły do urządzenia łazienki można kupić także w przystępnych cenach. Na co warto zwrócić uwagę? Podpowiadamy, co kupić, by zaaranżować łazienkę bez przepłacania. Klientom chcącym kupić niedrogie wyposażenie łazienek Rybnik proponuje dostęp do najlepszych salonów w regionie, gdzie można kupić modne wanny, prysznice, umywalki i armaturę.

Efektowna umywalka nablatowa

Umywalki nablatowe są dzisiaj bardzo popularne – kwadratowe, prostokątne, okrągłe lub owalne po umieszczeniu na blacie są praktycznym i przy tym eleganckim miejscem do mycia rąk i innych czynności higienicznych. Za umywalki nablatowe wcale nie trzeba dużo płacić! Najtańsze modele z ceramiki można kupić w cenie już poniżej stu złotych. Dodatkowym atutem jest prosty montaż umywalki nablatowej, która nie wymaga kucia w kafelkach – instalację można przeprowadzić także samodzielnie.

Kabina prysznicowa walk-in

Kabiny typu walk-in są obecnie jednym z najmodniejszych elementów wyposażenia łazienek. Tego typu kabina prysznicowa charakteryzuje się prostą budową – składa się ze ścianki i nie posiada drzwi. Najczęściej kabiny typu walk in montuje się jako przyścienne. Mogą być umieszczone na niskim brodziku lub z odpływem liniowym. Ze względu na swoją prostą konstrukcję kabina walk-in nie jest droga – można kupić ją już za około 300-400 złotych w najprostszym wariancie. Obecnie bardzo modne są także kabiny z czarnymi profilami, które nadają wnętrzom industrialny wymiar.

Wisząca miska WC ze stelażem podtynkowym

Kiedyś największym powodzeniem cieszyły się kompakty WC, czyli zestawy składające się z miski oraz ze zintegrowanej z nią spłuczki. Teraz coraz częściej kupowane są podwieszane miski WC wyposażone w stelaże podtynkowe – spłuczka nie jest wtedy widoczna i nie psuje estetyki łazienki. Wiszące miski WC mają wiele zalet – nie tylko wyglądają nowocześnie, ale również znacznie ułatwiają utrzymanie czystości w łazience. Dodatkowo mogą optycznie powiększyć wnętrze. Zabudowany stelaż podtynkowy może także poprawić estetykę wnętrza przez stworzenie dekoracyjnej półki do przechowywania.

Nowoczesna armatura łazienkowa

Osobom chcącym odwiedzić salon łazienek Rybnik daje także możliwość zakupienia stylowej armatury łazienkowej w bardzo atrakcyjnych cenach. Asortyment jest bardzo szeroki – baterie umywalkowe, baterie wannowe, zestawy prysznicowe z bateriami, a także baterie bidetowe. Tanie i modne baterie łazienkowe to między innymi modele w kolorze czarnym, baterie stojące, które umieszczane są na blacie lub na umywalce.